Abone Ol:

TÜBİTAK Bilişim Teknolojileri Enstitüsü bünyesinde görevlendirilmek üzere 142 personel alınacağını açıkladı. Çalışma yerleri, başvuru şartları ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Yürütülmekte/yürütülecek projelerde Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi Yazılım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 20 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Elektronik Donanım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 6 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde C++ Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 14 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Java Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 8 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Raylı Ulaşım Sistemleri alanında yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Elektronik ve Kontrol Donanım ve Yazılımlarının Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere 10 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde yüksek gerilim izolasyon ve yüksek sıcaklık soğurucu malzeme konusunda görev almak üzere 1 Ar-Ge Personeli (Malzeme/Metallurji Mühendisi) istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde elektronik Donanım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 13 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Sinyal İşleme Donanım Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli 9 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde RF Donanım Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli 5 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Güç Elektroniği Donanım Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli 3 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Anten Tasarım ve Geliştirmesinde görev almak üzere tecrübeli 2 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Veri Analiz Yazılımı Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 2 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde C++ Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 22 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Java Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 22 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Java Yazılım Tasarım ve Geliştirilmesinde görev almak üzere tecrübeli 10 Ar-Ge Personeli istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde tasarım aşamasında başlayan ve ömür devri boyunca sürecek entegre lojistik destek faaliyetlerini planlamak ve yürütmek üzere, süreç boyunca gerekli veri toplama, analiz ve dokümantasyon çalışmalarında görevlendirilmek üzere 10 Ar-Ge Personeli (Kalite ve Konfigürasyon Yönetimi Sorumlusu) istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde Elektrik-Elektronik Donanım Geliştirme Proje Destek faaliyetlerinde görev almak üzere 12 Ar-Ge teknisyeni istihdam edilecektir.

Yürütülmekte/yürütülecek olan projelerde proje faaliyetlerin yürütüldüğü sistemlerin ve altyapıların kurulum ve yönetiminde sistem destek faaliyetlerinde görev almak üzere 1 Ar-Ge teknisyeni (Sistem Teknisyeni) istihdam edilecektir.

Başvuru şartları ve başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgiler için BURAYA TIKLAYINIZ

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin İlanlar Cebinize Gelsin.

İOS Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Android Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter’da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA