Abone Ol:

SOSYAL MEDYA PANALİ

Sosyal medya hepimizin kullandığı bir alandır. Öyle ki özellikle internet kullanımının yaygınlaşması ile hayatımıza giren bu uygulamalar şuanda hayatımızın en büyük vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Özellikle twitter, facebook ve instagram en çok kullandığımız sosyal medya hesaplarıdır. Bunlarla beraber flick, linkedin, tumblr gibi sosyal medya uygulamaları da bulunur. Ancak en çok kullandığımız az öncede belirttiğimiz gibi facebook, twitter ve instagram üçlüsüdür. Yine bunlardan da günümüzde en çok kullanılan en fazla kullanıcıya sahip olanı instagramdır.

İnstagram hayatımıza 2010 yılında girmiş olsa da özellikle facebook tarafından satın alındıktan sonra geniş kitleler tarafından daha fazla kullanılmaya başlandı. Özellikle uygulamanın ücretsiz olması ve kayıt imkanının kolay olması  bu uygulamanın pek çok kişi tarafından kullanılmasını sağladı.

Bu uygulamalarla beraber kullanıcılar arasında yaşanan en büyük sorunlardan bir kaçı da takipçi sayısı, beğeni sayısı ve yorumlarda sayılar oldu. Pek çok kullanıcı hesaplarının aktif olmasını istediği için bunların hepsinde en çok sayıya ulaşmayı hedeflemiş ancak istediklerini kendileri doğrudan gerçekleştirememiştir.

İşte kullanıcıların bu alandaki isteklerini gerçekleştirmek için pek çok hile programları ve sosyal medya paneli oluşturulmuştur. Hile programları ve sosyal medya paneli ile kullanıcılar takipçi sayılarını diledikleri kadar arttırabildikleri gibi gönderilerini beğenenleri ve aynı zamanda yorum yapanların sayısını da diledikleri kadar arttırabilmektedir. Bunun en güzel yanı da takipçiniz çok az olsa bile milyonlarca kişi tarafından beğenilmiş gönderiler oluşturabilmenizdir.