Abone Ol:
https://www.fenogram.com

OYUNCU AJANSI

Ülkemizde pek çok genç oyuncu olmak ister ve pek çoğu çocukluktan bu yana bunun isteği ile yetişir. Ancak çoğu kimse oyuncu olmak için neyin gerektiğini pek bilmezler. Her isteyen oyunculuk için başvuru yapabilir. Ancak her meslekte de olduğu gibi herkes oyuncu olamaz. İşte  bunun nedeni oyuncu olunması için gereken iki temel şartı bulundurmamalarından kaynaklanır. Bu iki temel şart ise

İlk olarak her oyuncu olmak isteyenin görsel sanatlara merakı olması gerekir.

İkincisi ise tüm mesleklerde olduğu gibi oyuncu olmak isteyenlerde yeteneklerinin farkında olmalıdırlar. Bilindiği gibi yetenekler sonradan gelişmez işte bu sebeple eğer kişiler hangi alana ve neye yeteneklerinin olduğunu bilen kişiler her meslekte olduğu gibi oyunculukta da bilmeyen kişilere göre daha fazla başarılı olurlar.

Bu meslekte yaş, kilo ve boy sınırı bilinenin aksine yoktur ancak bu iş için tutku ve istek gerekir. Bu mesleği yapmak isteyenler sadece parası ve şöhreti için değil daha çok manevi kazancı için yapmaları gerekir. Çünkü bunu gerçekten isteyerek yapan kişiler hem kamera karşısında daha rahat hareket ederler hem de oynadıkları karaktere daha rahat kendilerini sokabilirler.

İşte sizlerde ben tüm bunlara sahibim diyorsanız oyuncu olma yönündeki ilk adımınız fenogram.com sitesinden oyuncu ajansı için formu doldurarak ön başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.