Abone Ol:

Orman Genel Müdürlüğü ( OGM ) çoğunluğu avukat ve mühendis olmak üzere 26 Memur alımı yapıyor. Alımlara 2020/2 tercihleri ile yapılmaktadır. 2020 Lisan mezunlarının başvurabildiği kadrolara tercih süreci 7 Ocak 2021 tarihinde sona erecektir.

OGM resmi web sitesinden yapılan resmi açıklamada;

Genel Müdürlüğümüz Merkez ve Taşra birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4.maddesinin (A) fıkrası kapsamında istihdam edilmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS)  (B) grubu sonucuna göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile lisans düzeyinde toplam 26 (yirmi altı) adet personel alımı yapılacaktır.

Lisans düzeyinde tercih yapılabilecek kadroların bulunduğu “KPSS-2020/2: Bazı Kurum ve Kuruluşların Kadro ve Pozisyonlarına 2. Yerleştirme” ilanı ve Tercih Kılavuzu ÖSYM’nin internet sitesinde yayınlanmıştır.

Tercih işlemlerinde lisans düzeyindeki tercih yapabilecek kadroların bulunduğu 2020 – KPSS (B) grubu Lisans sınav sonuçları kullanılacaktır.

Adaylar tercihlerini 30.12.2020 – 07.01.2021 tarihleri arasında tercih kılavuzunda belirtilen kurallara göre ÖSYM’nin internet sitesinden (www.ais.osym.gov.tr) T.C. Kimlik Numarası ve şifresini girerek yapabilecektir.

Kadroların İli, Unvanı, Adedi ve Nitelik Kodları ekte yer almaktadır.

Kadroları görüntülemek için tıklayınız.