Abone Ol:

OGM tarafından 2083 işçi alımı kura sonuçları ve kura sonuçları öğrenme ekranı ile ilgili yeni bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda ”  Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelikte belirtilen hususlar çerçevesinde yapılacak olan 2083 adet Belirsiz Süreli (Daimi) ve Geçici İşçi alımı 2 6/05/ 2021 tarihli ve 31492 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanmış olup 14-18/06/2021 tarihleri arasında da Türkiye İş Kurumu (https://www.iskur.gov.tr) aracılığıyla ilgili pozisyonlara başvurular alınmaktadır.

Alınan başvurular neticesinde Türkiye İş Kurumu tarafından başvurusu kabul edilen adayların tüm listesi ilgili Bölge Müdürlüğünün internet sitesinden ilan edilecektir. Bundan sonra alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirme ve ilanlar aşağıda linkleri yer alan Bölge Müdürlükleri internet sitesinden takip edilecek olup adayların adreslerine yazılı tebligatla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır” ifadeleri kullanıldı.”

OGM 2083 İşçi alımı sonuç sorgulama sayfaları

OGM 2083 İşçi Alımı Kura Sonuçları Açıklandı mı?

İlgili ilanda Kura çekimiyle alakalı olarak yer alan ifadeler şu şekilde ‘;

 Kura çekimi 29.06.2021-04.07.2021 tarihleri arasında olacaktır. Kuranın net tarihi ilgili bölge müdürlüğünün internet sitesinde yayınlanacaktır. Orman Bölge müdürlüklerinin internet sitelerine www.ogm.gov.tr den ulaşabilirsiniz.
11. İşe alım süreci, Kura usulü sonrasında sözlü ve uygulamalı sınav şeklinde uygulanacaktır. (İlanın bulunduğu İşyeri hangi Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ise sözlü ve uygulamalı sınav o Orman Bölge Müdürlüğünce yapılacaktır.)
12. Adaylardan istenecek evraklar, evrak teslim tarihleri, sınav yeri, sınav tarihi ve İşe alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler Orman Bölge Müdürlükleri internet siteleri üzerinden ilan edilecektir.
13. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.
Her adayın sadece 1 kadro için başvuru yapabildiği alımda Kura Çekiminin 29 Haziran 2021 günü yapılacağı belirtilmiştir. Sonuçlar Orman Genel Müdürlüğünün resmi web adresi olan www.ogm.gov.tr adresinden yayımlanacaktır.