Abone Ol:

MOBİLYA SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

Evlerimizdeki dekorasyonun temel taşlarından biri de mobilyalarımızdır. Mobilyalar evimizin tarzını belirlemekle beraber kendi ruhumuzu da evimize yansıtmamızı sağlar. Eğer evinizde bir tarz yaratmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli şey mobilya seçimidir.

Mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden Malkara Mobilya mobilya seçiminde dikkat edilmesi gerekleri sizler için açıkladı.

Tarzınızı belirleyin

Evinizde tasarım yapmanın en önemli adımı olarak tarzınızı belirlemeniz gerektiğini belirten Malkara Mobilya belirlediğiniz tarzlardan hangisinin evinize uygun olduğuna dikkat etmeli ve ona göre seçim yapmanız gerektiğini belirtti.

Malkara Mobilyanın sizler için önerdiği birkaç tarz örnekleri:

  1. Açık renk mobilyaların hakim olduğu ferah bir dekorasyon istiyorsanız Country Tarz tam size göre. Bu tarz gösterişten kaçınan evinize eski zamanları yansıtan bir tarzdır.
  2. Daha klasik mobilyalar seçerek evinize kahverengi bir hava vermek istiyorsanız Retro tarz tam size göre. Bu tarz için en uygun mobilya ahşaptır.
  3. Eğer az eşya kullanmak istiyorsanız modern tarz tam size göre. Bu tarzda siyah beyaz renkler hakimdir.
  4. Eğer geniş koltuklar ve büyük avizelerden hoşlanıyorsanız Luxury tarz tam size göre.

Bunlara dikkat ederek evinizde kendinize göre bir tarz yaratabilir ve kendi ruhunuzu dilediğiniz gibi göz yormadan evinize yansıtabilirsiniz.