Abone Ol:

22 Mart 2021 tarihi itibariyle başvuru süreci başlayacak olan ilanlar kapsamında ÇAYKUR 500 personel, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 423 Personel, VGM 104 personel ve Van İpekyolu belediyesi 30 zabıta memuru alımı olmak üzere toplam 1057 personel alımı için başvuru süreci başlayacak.

Vakıflar Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alımı ilanında İstanbul Vakıflar Birinci Bölge müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 81 Koruma ve Güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi. Detaylar için tıklayınız.

VGM tarafından aynı zamanda 23 Sürekli işçi alımı için başvuru süreci 22 Mart tarihinde başlıyor. Detaylar için tıklayınız.

Çaykur 200 Çay Eksperi ve 300 Beden İşçisi Alımı Yapacak

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( ÇAYKUR ) tarafından yapılan duyuruda Çay Eksperi unvanı için  2020 KPSS Ön lisans P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olması koşulu dikkat çekerken 300 beden işçisi alımında ise En az İlkokul mezunu olması ve müracaat edilecek İl ve İlçelerinde ikamet etme koşulu dikkat çekmektedir. İncelemek için tıklayınız.

Van İpekyolu Belediyesi 30 Zabıta Memuru Alımı Yapıyor

Lisans mezunlarının başvurabildiği alımda 2020 KPSS Lisans P3 puan türünden en az 60 puan alınması koşulu aranırken başvurular Hafıziye mah. Kazım Karabekir Cad. Serdar 2.Sk No:3 İpekyolu Belediyesi Merkez Binası 5. Kat İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü adresine elden teslim etmeleri gerekmektedir. İncelemek için tıklayınız.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 423 Personel Alımı Yapacak

Büyükşehir için Diyarbakır’da ikamet etme şartı, ilçelerde de Kayapınar, Sur ve Yenişehir Belediye sınırları içerisinde ikamet etme şartı baz alınarak 423 personel istihdam edilecek.

Bu personellerden 56’sı Büyükşehir Belediyesi, 87’si DİSKİ, 130’u Kayapınar Belediyesi, 100 personel Yenişehir Belediyesi ve 50 personel de Sur Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere kura yöntemiyle alınacak. Alımlar tamamen şeffaf adil ve eşitlikçi bir anlayışla olacak.” Detaylar için tıklayınız.