Abone Ol:

İnstagram özellikle fotograf ve videolarınızı paylaşabilmeniz için olabilecek en güzel ve eğlenceli ortam.

Facebook instagramda ki yükselişi en erken görüp fark edenlerden böyle olmasa onu satın alıp geliştirmezdi. Artık internete olan erişimimiz ve bağlantı genişliği çok yüksek seviyelere ulaştı. Böylelikle gezintilerimiz esnasında daha büyük içeriklere ve multi medya ürünlerine erişmemiz mümkün. Hal böyle olunca internet kullanıcıları da artık metin ağırlıklı postların olduğu ortamlardan çok fotoğraf ve video paylaşım ortamlarına yönelmekte. Belkide milyonlarca özgün içerik üreticisi yani kullanıcısı sayesinde bu alanda dünyanın en büyük içerik üreticisi konumunda instagram.

pexels-photo-1093902smartphone-friends-internet-connectionpexels-photo-1061580

İnstagram’da en önemli kavramlardan birisi İnstagram Takipçi bu kavram öylesine etkili ki. Takipçi sayınız gönderilerinizin dünyanın bir ucundan bir ucuna ulaşmasına bile sebep olabilir. Takipçiniz ne kadar fazlaysa o kadar fazla kişi paylaşımlarınızı görebilir.

Popüler olmak sizin için ne kadar önemli bilmiyorum ama instagramda popüler olmak çağımız gençliği için neredeyse üniversite okumak kadar önemli. Bir instagram fenomeninin hayatı bir anda değişmekte ve koca şirketler etraflarında pervane olmaktalar. Bunların dışında kendi işlerini kurduklarında da inanılmaz avantajlı konuma direkt olarak geçebilme imkanına sahipler.

Sosyal medyanın korkutucu büyüklüğü ve instagramın aşırı aktifliği göz önünde bulundurulduğunda bir instagram reklamının televizyon reklamlarından çok daha başarılı olabileceğini doğru yönetilen bir kampanyanın çok daha verimli olacağını anlamak işten bile değil.

Değerli yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Size önerdiğim instagram sitesi yani yukarıda linkini verdiğim medya hizmeti sitesinin kullanımı ile ilgili bir sorun yaşarsanız lütfen yorum ile bildirin. ayrıcana yazımı faydalı bulduysanız ve bu tür içeriklerin devam etmesini dilerseniz lütfen sosyal medyada paylaşıp bizlere destek olun.