İNSTAGRAM HİKAYE İZLENMESİ

İnstagram ve facebook’ta hikaye paylaşma hayatımıza her ne kadar yeni girmiş olsada biz bu olayı hem çok çabuk benimsedik hem de fazlasıyla alıştık. Bu platformlara her girdiğimizde ilk yaptığımız şeylerden biri de buraya atılan hikayeleri izlemek olmakta. Kim ne atmış nerde atmış gibi durumlar hayatımızın parçası haline geldi. Özellikle instagramın daha fazla kişi tarafından kullanılıyor olması burdaki hikayelerin facebook’ a göre daha fazla izlenmesini sağlıyor. Kişiler kadar satış yapan yerlerinde bu öelliği aktif olarak kullanması instagram üzerinden hem her işimizi görmemizi hem de dünyadan hiçbir şekilde kopmamamızı sağlıyor.

İnstagram hikayeleri artık öyle bir noktaya geldi ki kullanıcıların gönderilerinden daha önemli bir konuma ulaştı ve bir çok kişi gönderi paylaşmasa bile günde en az bir kez bile olsa hikaye paylaşımı yaparak bu medyanın içerisinde kalmakta. Hatta kullanıcılar hikaye paylaşımı yaparak instagram üzerindeki erişimlerini daha fazla arttırmakta. Dünyaca ünlü kişiler veya satış yapanlar bile bu şekilde hikaye atarak gündemde sürekli olarak kalmayı ve takipçilerinin kendilerinden haberdar olmalarını ve yeni takipçiler kazanmayı başarmakta.

Peki instagram hikaye izlenmesi nasıl artar?

Hikaye izlenmesini arttırmak oldukça fazla kişinin sorunudur. Bu hikaye izlenimleri ne kadar çok artarsa kişi o kadar fazla çevreye erişir ve o kadar kişi tarafından izlenir. Ancak hikaye erişimini arttırmak çokta kolay değildir. Bazen atılan hikayeleriniz çok az kişi tarafından izlenebilir işte buna son vermenin bazı yolları vardır.

Hikayelerinizde hashtag etiketlerini kullanarak hikayelerinizdeki izlenme sayısını arttırabilirsiniz. Tabi burada hashtag kullanımına da oldukça fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü hem hashtag sayısını fazla tutmanız hemde alakasız hashtag etiketleriniz attırmak istediğiniz izlenme oranını attırmaz hem de tersi bir şekilde azaltarak istediğiniz sonucu almanızı engeller.

Hikayelerimizdeki erişimi arttırmak istiyorsak yapmamız gereken bir diğer şey de dikkat çekici ve merak uyandırıcı hikayeler kullanmaktır. Hikayeleriniz ne kadar dikkat çekici olursa o kadar fazla kişi tarafından izlenim alır.

Hikayelerdeki izlenmeyi arttıracak bir diğer yöntem ise hikayelerinizi kullanıcıların en çok vakit geçirdiği saatte paylaşmaktır. Kullanıcıların aktif olduğu saatte hikaye paylaşımı hikayelerinizin daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlayacaktır.

Son olarak da instagram hikaye izlenmesi hilesi kullanmaktır. Bu hileyi kullandığınızda hikaye izlenmelerinde kısa süre içerisinde kesin sonuç alır ve hikayelerinizin ne kadar izlenmesini istiyorsanız onu gerçekleştirmiş olursunuz. Bu hile sayesinde takipçi sayınızın da fazla olmasına gerek yoktur. Az takipçi ile dilediğiniz izlenmeyi yakalayabilirsiniz. Bu her ne kadar hile olsa bile sonrasında gerçek kullanıcılarında sizleri keşfetmesini sağlar.

Günümüzde instagram üzerinde oldukça tanınan kişiler ya da satış yapan kişiler bile bu hileyi kullanmaktadır. sizlerde aynı yöntemle hikayelerinizin daha fazla izlenmesini sağlayabilir ve instagram üzerindeki etkileşiminizi dilediğiniz kadar  arttırabilirsiniz.