Abone Ol:

İNSTAGRAM BEĞENİ HİLESİ

Hemen hemen hepimizin instagram hesabı vardır ve bu hesabı aktif olarak kullanırız. İlk olarak 2010 yılında hayatımıza giren bu uygulama çok kısa süre içerisinde milyonlarca kişiye ulaşarak pek çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaya başlandı özellikle cep telefonlarında giderek gelişmesi ile bu uygulamaları cebimize kadar indirebilmemiz daha fazla kişi tarafından kullanılmasını daha da kolaylaştırdı. Ve bu şekilde farkına bile varmadan bu uygulamalar bizim hayatımızın bir gerçeği haline geldi. Özellikle paylaşım temelli olan bu platformda paylaşımlarımızın daha fazla beğenilmesini sağlamak ve bunun için daha fazla resim çekerek buraya atmamız ve takipçilerimizin beğenisine sunmamız daha çok takipçi ve daha çok kişi tarafından beğenilme kavramını ortaya çıkardı pek çok kişi bu kısır döngü içerisinde sürekli takipçi ve beğenilerini arttırmaya çabaladı.

Pek çok popüler insanı takip ettiğimizde biz nedenle olamıyoruz diye sorgulamalarımızın temeline aldığımız takipçim az beğenim az cümlelerinin giderilmesi üzerine bu alanda yeni bir iş kolu da gelişmiş oldu. Sırf kişilerin bu ihtiyaçlarını gerçekleştirmek için beğeni ve takipçi hileleri uygulanarak kişilerin hizmetine sunulmaya başlandı.

Sizlerde bu derdinizden kurtulmak ve artık çevrenizde daha popüler olmak istiyorsanız instagram beğeni hilesi ile dertlerinize çözüm bulabilir ve gizlice takip ederek özendiğiniz kişiler gibi popüler olabilirsiniz.