Abone Ol:

FARMASİ KAYIT OL

Katalog üzerinden satış yapan firmalar her geçen gün artmaktadır. Bu satışı yapan firmalardan biri de farmasidir. Farmasi yenilikçi ve dinamik yapısı ile her geçen gün büyümekte sağladığı iş imkanları ile binlerce kişiye kazanç sağlamaktadır. Sizlerde farmasiye çok basit bir şekilde üye olabilir ve farmasi sayesinde kendinize bir kazanç kapısı yaratabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey farmasi kayıt formunu doldurabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz farmasi üyelik ve kayıt işlemlerinden sonra alacağınız ilk unvan farmasi girişimcisidir. Farmasi kayıt ol linkine tıklayarak farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Bu formu doldurmak için gereken bilgileriniz; Adınız, soyadınız, T.C kimlik numaranız, Doğum yılınız ve tarihiniz, Açık adresiniz, Telefon numaranız, E posta adresiniz gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin sonunda farmasi danışmanınız size genel bilgiler vermek için telefon açacak ve sizi bu alanda bilgilendirdikten sonra farmasi üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

Farmasi ile ihtiyacınız olan kişisel ürünlerinizi indirimli fiyata alabilir ya da çevrenizde bu ürünleri satarak kendinize bir iş alanı yaratabilirsiniz ve çevrenizi de bu iş sayesinde genişletebilirsiniz. Çevrenize yaptığınız bu satışlardan yüzde 30 satış karı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda farmaside eklediğiniz alt üyeleriniz sayesinde prim usulüne uygun fırsatlar kazanabilirsiniz. Bu şekilde farmasi size daha çok kazandırır. Ve birbirinden güzel ürün ve hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Farmasiye kaydettiğiniz üyeleriniz ve onların üyeleri ile yaptığınız satış cirolarınız yükseltebilir ve daha çok para kazanabilirsiniz. Farmasi de kazanç sınırının olmaması üyler açısından oldukça büyük bir avantajdır. Farmasi de her üye kendi kazanç sınırını kendisi belirler.

Farmasi de yaptığınız satışlar ve oluşturduğunuz alt üyeleriniz sayesinde seviye atlayabilir ve danışman, lider, müdür ve direktörlük seviyesine kadar yükselerek kariyer hayatınızı yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda bu işin en güzel yanı çalışırken de yapabiliyor olmanızdır. Kendi işinizi yaparken bir yandan da bu işle ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Farmasi ürettiği ürünlerde hem insan sağlığına hemd e çevrenin sağlığına önem verir. Ve ürünlerini % 100 helal sertifikası ile üreterek kaliteli yerli malları üretir.