Abone Ol:

Eczane Poşeti
Poşetler, kulanım alanları en yaygın taşıma araçlarıdır. Plastik torbalar şeklinde de isim alabilen poşetlerde türler bir hayli değişim gösterebilmektedir. Kullanıldığı yere göre de isimlendirilen poşetlerin en iyi örneği eczane poşetleridir. Dikkat edildiğinde her eczanenin kendine özel bir poşetinin olduğu görülecektir. Bu sayede eczaneler bir yandan reklamlarını yaparken bir yandan da hastaların ilaç taşıma konusunda sıkıntı yaşamalarına mani olmaktadır.
Eczane poşeti olarak kullanılan poşetler son birkaç yıldır oldukça gelişim göstermiştir. Bu bağlamda geçmişte sadece plastik materyallerden üretilebilen poşetler artık bez şeklinde anılan materyaller ile de üretilebilmektedir. Fakat halen plastik olan modeller daha popüler olarak kullanılmaktadır. Eczane poşetlerinde ebatlar; küçük, orta ve büyük olarak ayrılmaktadır. Böylece tek bir ilaç alan bireyler için büyük torba verilmesinin önüne geçilmektedir.
Eczane Poşetinde Modeller
Poşet modellerinin tamamı eczane poşeti olacak şekilde yeniden tasarlanabilmektedir. Bu alanda poşetlerin türleri atletten yumuşak saplı olanlara kadar artırılabilmektedir. Poşet türünün seçilmesinden sonra ise sırayı baskılar almaktadır. Eczane poşeti modellerinde hemen hepsinde “E” harfi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra poşetler eczane isminin işlenmesi de mümkündür. Ayrıca poşetlere çeşitli ilaç resimleri ve isimleri de basılabilmektedir. Tercihlere göre çiçek baskıları da eczane poşetlerinde yerini almıştır. Tür ve model seçiminden sonra ise isim işleme kısmına geçilmektedir. Böylece istenen özellikteki eczane poşetleri kısa sürede temin edilebilmektedir.