Abone Ol:

Bugün ilan yayımlayan belediyeler arasında Muğla Büyükşehir Belediyesi, Karabük Safranbolu Belediyesi ve Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi ve Büyük Mandıra Belediyeleri yer aldı.

B grubu puan türü ile alım yapan bu belediyelere 2020 KPSS girmiş ve geçerli puan şartını karşılayan ortaöğretim, ön lisans ve lisans mezunları başvuru yapabilmektedir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 171 Personel Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın kamu ilan sayfasından yayımlanan ilanda belediye tarafından son zamanların en yüksek memur alımı yapılacağı görülmektedir. Belediye, 101 İtfaiye Eri ve 70 Zabıta memuru olmak üzere toplam 171 memur alımı yapacak. Başvurular için sadece 2 gün süre verilecekken, 24.05.2021 tarihinden 27.05.2021 tarihi mesai bitimine kadar adaylar başvuru yapabilecektir. Detaylar için tıklayınız.

Karabük Safranbolu Belediyesi 8 Personel Alacak

Safranbolu Belediyesi Başkanlığı kamu personeli alımı ilanı yayımlayarak Belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 Zabıta Memuru ve 4 İtfaiye eri olmak üzere toplam 8 personel alımı yapacak. Başvurular 26 Nisan- 30 Nisan 2021 tarihleri arasında alınacak. Detaylar için tıklayınız.

Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi 8 Personel Alacak

Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi yayımladığı personel alımı ilanı ile belediye’de olan memur ihtiyacının giderilmesi amacıyla farklı unvanlarda olmak üzere toplam 8 memuru alımı yapacağını kamuyo ile paylaştı. Detaylar için tıklayınız.

Kırklareli Büyükmandıra Belediyesi 1 Personel Alımı yapıyor

Herhangi bir Lisans programından mezun olmak ve En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gibi özel şartların istendiği alımda 2020 KPSS’den taban puan olarak 70 puan şartı istenmektedir. Detaylar için tıklayınız.

DİKKAT; Bazı Alımlarda  Başvuru Süreci Devam Ediyor

Bazı kurumlarda ise memur alımı başvuru süreci devam etmekte olup başvurular 26 Mart 2021 tarihinde sona erecektir. Detaylar için tıklayınız.