Abone Ol:

Kamu Kurumları,belediyeler ve İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlar ile kamuya binlerce kamu personeli alımı için başvurular alınmaktadır.

Başvuru süreci devam eden ilanlar olduğu gibi ilerleyen süreçte başvuruları başlayacak olan ilanlarda mevcut. İşte memur alımı yapan kurum ve belediyeler..

1) Tarım Ve Orman Bakanlığı Binlerce Personel Alıyor

Tarım Ve Orman Bakanlığı’ndn sürpriz bir gelişme geldi. ÖSYM tarafından yapılan duyuruda 2020/7 atamasının iptali nedeniyle yeni alım yapılacağı açıklandı.ÖSYM’nin yaptığı açıklamada konu ile ilgili olarak şu ifadeler kullanıldı; Detaylar için tıklayınız.

2) Jandarma Genel Komutanlığı 5000 Uzman Erbaş Alımı Yapıyor

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayımlanan ilan ile 5000 Uzman Erbaş alımı yapılacağı açıklanmıştı. İlana başvurular bugün ( 21 Ocak 2021 ) tarihi itibariyle başladı.

Başvuruların ilk günü olması nedeniyle başvuru ekranına aşırı yüklenmeden dolayı sayfada erişim sıkıntısı yaşanırken başvuruların https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris adresinden yapılacağı belirtildi. Detaylar İçin tıklayınız

3) Bahçelievler Belediyesi 78 Memur Alımı Yapıyor

Belediye’nin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kamu İlan sayfası üzerinden yayımladığı ilanda başvuru şartlar, başvuru tarihleri ve alım yapılacak kadrolara ilişkin detaylı aıklama yapıldı.

Bahçelievler memur alımı ilanını incelediğimizde lisans ve önlisans mezunlarının başvuru yapabildiğini görmekteyiz. Düz Memur, Zabıta, Mühendis, Şehir Plancısı, Mimar, Bilgisayar İşletmeni gibi farklı ünvanlar bulunan alımda Önlisans mezunları için 62 Kadro bulunurken Lisans mezunlarının başvurabildiği kadro sayısı ise 16 olarak tabloda görülmektedir. KPSS taban puan şartı olarak ise 2020 KPSS’den en az 60 puan alınması koşulu istenmektedir. Detaylar İçin Tıklayınız.

4) Şırnak Belediyesi Memur Alımı Yapıyor

Şırnak Belediyesi Başkanlığı tarafından yayımlanan kamu personeli alımı ilanında belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere 14 Memur alımı yapılacağı duyuruldu. 6 kadro lisans mezunları için ayrılırken 8 Kadroya da önlisans mezunları başvuru yapabilmektedir.

14 Memur alımında dağılım 2 Zabıta memuru ve 12 Veri Hazırlama Kontrol işletmeni olarak tabloda görülmektedir.Detaylar için tıklayınız.

Bütün memur ve personel alımı ilanları için buraya tıklayınız